Jesień w pełni, więc kosze pełne jesiennych skarbów pojawiły się w naszych zerówkach. Wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”  stworzył okazję do  przypomnienia dzieciom nazw  warzyw i owoców oraz  ich wartości odżywczych.

 Dzieci odgrywały scenki z wykorzystaniem warzywnych eksponatów, a w kolejnym dniu obserwowały wytwarzanie świeżego soku z owoców i poznały sposób wykonania prostej surówki z jabłka i marchewki. Było kolorowo i dużo się działo!

M. Jabłońska

Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...
Dary jesieni w ...