W dniu 9 lutego przedszkolaki obchodziły bardzo pyszne święto- Międzynarodowy Dzień Pizzy.

Dzieci z grupy "Biedronki", korzystając z różnych zmysłów, w kreatywny sposób uczyły się nazw podstawowych składników, liczyły i doskonaliły umiejętność pracy w zespole. "Motylki" poznały etapy pieczenia pizzy na podstawie ilustracji. Wykonały piękne prace plastyczne: wycięły dodatki do pizzy i nakleiły je na papierowym "cieście". Dużo radości sprawiły dzieciom "Masażyki ", "Pieczenie pizzy" wg M. Bogdanowicz. Aby nie obyło się smakiem poczęstowały się również zakupioną gorącą pizzą. Dzieci doskonaliły wyobraźnię, uwagę, poszerzały słownictwo, a nad wszystkim unosił się zapach pizzy...

A. Piwko

Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...
Jak obchodziliś...