👨‍👩‍👦RODZINNY MAM TALENT 🏆 21 lutego w naszym przedszkolu odbył się Rodzinny Mam Talent, w którym wzięło udział ośmiu przedszkolaków ze swoimi rodzinami. Uczestnicy przedstawiali swoje umiejętności i uzdolnienia z pełnym zaangażowaniem. Widownia mogła zobaczyć występy wokalne, artystyczne i taneczne.

W ramach innowacji „Pomyśl, zbuduj, zakręć- kreatywne zabawy z KORBO” dzieci z grupy „Misie” przekonały się, że klocki KORBO to najbardziej uniwersalna zabawka na świecie.

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś,
niech kolęduje z nami cała Ziemia…”

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Magia ta zawitała również do naszego przedszkola.  Dnia 22 grudnia 2023r., po raz kolejny odbył się u nas „Koncert kolęd i pastorałek”.

Przed zbliżającym się Świętem Babci i Dziadka w naszym przedszkolu we wszystkich grupach odbyła się akcja czytelnicza „W świecie bajek z Babcią i Dziadkiem”.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stały się dobrą okazją do wspólnego spotkania przedszkolaków z oddziałów zerowych z seniorami. Motywem wydarzenia była integracja międzypokoleniowa przedszkolaków z grup „Krasnale” i „Słoneczka” z seniorami z Dziennego Domu „Senior +” w Krasnobrodzie.