W dniu 23 maja w naszym przedszkolu miał miejsce II Przegląd Piosenki Przedszkolaka. Chętne przedszkolaki ze wszystkich grup zaprezentowały wybrane przez siebie piosenki. Przegląd to wyjątkowy konkurs, w którym nie ma przegranych- każdy uczestnik otrzymał medal i dyplom.

We wtorek, 28.05.2024 r. w ramach Dnia Rodziny dzieci z grupy „Biedronki” wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw "Hop-Bęc" w Zamościu wraz ze swoimi mamami. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grupy, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu w gronie kolegów i rodziny.

„Biegam, bo chcę!” - inicjatywa zorganizowana przez nauczycieli przedszkola miała na celu popularyzowanie sportu wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Dzieci z zerówek 0a i 0b dnia 28 maja 2024r. odwiedziły zamojskie ZOO. Był to prezent od Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego zachowania się podczas podróży i w czasie wycieczki.

☀️❤️🌷16 maja 2024 r. dzieci miały okazję poznać pracę malarza – artysty i narzędzia potrzebne mu do wykonywania tego zawodu.  Przedszkolaki odwiedziła Pani Agnieszka Rzeźniak, malarka, która przybliżyła naszym podopiecznym to, czym zajmuje się na co dzień.