W związku z trwającą rekrutacją do szkół ponadpodstawowych

Dyrektor Zespołu Szkół Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Pawła II w Krasnobrodzie

uprzejmie informuje, że na rok szkolny 2023/2024 dokonujemy naboru do klas pierwszych w naszym liceum.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji do liceum

Wniosek

 

Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie szkoły, tradycyjnie pocztą lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam do nauki w krasnobrodzkim liceum, szkoły z ponad dwudziestoletnią historią, której patronuje najwspanialszy z Polaków – św. Jan Paweł II. Zapewniamy naszym licealistom przyjazną atmosferę, indywidualny rozwój uzdolnień i zainteresowań oraz wszechstronną pomoc ze strony dyrekcji, nauczycieli i specjalistów. Nowością w naszym liceum jest wprowadzenie języka hiszpańskiego, jako drugiego języka obcego nowożytnego.

Z poważaniem

Elżbieta Działa

Dyrektor szkoły