„BRĄZOWA” SZKOŁA 2021

Sukces liceum w Krasnobrodzie!

Z wielką przyjemnością informujemy o wysokim miejscu zajętym  przez Liceum Ogólnokształcące im św. Jana Pawła II w prestiżowym Rankingu Najlepszych Liceów w Polsce prowadzonym od 23 lat przez miesięcznik edukacyjny Perspektywy. W tym roku badaniom podlegało ponad 2 tys. liceów.

W obszarze Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2021 nasze liceum uplasowało się na 743 miejscu w Polsce, na 39 miejscu w województwie lubelskim i 6 miejscu na Zamojszczyźnie.

W tym miejscu dziękujemy  nauczycielom naszej szkoły za wkład pracy i ogromne zaangażowanie. Dzięki wytężonej pracy nauczycieli i uczniów możemy się wspólnie cieszyć z debiutu wśród najlepszych liceów. Dziękujemy.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy szkoły  przedstawione  w rankingu mają prawo do używania w 2021 roku i w latach następnych tytułu honorowego „Złotej”, „Srebrnej” i „Brązowej” Szkoły. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości pracy szkoły.

Nasze liceum otrzymało  tytuł „Brązowej” Szkoły! Gratulujemy!! 

Marzena Gęśla

 

Więcej informacji:

https://licea.perspektywy.pl/2021/rankings