26 października 2022 r w Szczebrzeszynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

W turnieju znakomicie zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Drużyna dziewcząt w składzie Bączyk Aleksandra i Bucior Martyna z klasy VI a zajęły I miejsce w swojej kategorii wiekowej i uzyskały awans do turnieju rejonowego, który odbędzie się w lutym 2023 r.

W tej samej kategorii wiekowej bardzo dobrze wypadli chłopcy, którzy zajęli II miejsce i także awansowali do turnieju rejonowego. Drużynę chłopców tworzyli Filip Grela i Kacper Skowroński z klasy VI a.

W starszej kategorii wiekowej klas VIII – VII świetne wyniki osiągnęły drużyny dziewcząt i chłopców zajmując w turnieju swoich kategoriach II miejsca. Drużyna dziewcząt i chłopców wywalczyła awans do turnieju rejonowego. Na sukces zapracowały Wiktoria Kochaniec i Agnieszka Bukała z klasy VII b. W drużynie chłopców grali Karol Kołtun i Karol Cios-Mairot z klasy VIII b.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły się 9 listopada 2022 roku w Szczebrzeszynie. W kategorii dziewcząt klas VIII – VII , IV miejsce zajął nasz zespół w składzie Agnieszka Bukała i Wiktoria Kochaniec. W kategorii chłopców znakomicie zagrali Karol Kołtun i Karol Cios-Mairot zajmując ostatecznie II miejsce w turnieju, jednocześnie uzyskując awans do finałów wojewódzkich.

Gratulujemy wspaniałych wyników osiągniętych przez uczniów naszej szkoły, życzymy dalszych sukcesów.

Andrzej Gałan

 

Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...
Igrzyska w teni...