Data 24 września 2019 r. na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu odbyła się bardzo podniosła uroczystość ślubowania i pasowania  uczniów kl. I.

Pani Dyrektor serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców oraz wszystkich uczniów klas młodszych. Wiele ciepłych słów skierowała do pierwszoklasistów, którzy zostaną włączeni do naszej społeczności szkolnej. Następnie uczniowie kl. III zaprezentowali program artystyczny skierowany do pierwszoklasistów, udzielając najmłodszym kolegom wiele cennych rad i wskazówek. Kilkoro uczniów z kl. I a i I b  również zadebiutowało na naszej szkolnej scenie. Spisali się znakomicie.

W dalszej kolejności Pni Wicedyrektor przeprowadziła ślubowanie uczniów kl. I. na sztandar szkoły W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie kl. I ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły po złożonym ślubowaniu nastąpiło symboliczne pasowanie na ucznia szablą ułańską. Każdy pierwszoklasista otrzymał gratulacje, pamiątkowy dyplom oraz od ósmoklasistów kuferek słodyczy.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie kl. I  udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 B. Twardowska

Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...