W dniach 22-23 września w naszej szkole odbyły się obchody Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie.

Pierwszego dnia miało miejsce ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie ich na uczniów w obecności rodziców oraz koleżanek i kolegów z klas II i III. Uroczystość uświetnili ułani z Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich. Drugiego dnia odbyła się akademia dla uczniów klas starszych. W szkolnym święcie wzięli też udział zaproszeni goście: pan burmistrz Kazimierz Misztal, pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Majdanie Wielkim Małgorzata Kawałek oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaczórkach Elżbieta Zub. Podczas szkolnych obchodów uczniowie zaprezentowali program słowno-muzyczny przybliżający uczniom i gościom patrona szkoły – 25 Pułk Ułanów Wielkopolskich.

22 września

Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...
Ślubowanie klas...

23 września

Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...
Święto Szkoły P...