W dniu 19 stycznia 2018 r wolontariusze udali się do DPS w Podzamku z koncertem

dla Babć i Dziadków.

Dzięki zaangażowaniu Pana Józefa Zdybla, który od wielu lat rejestruje najważniejsze wydarzenia z naszego miasta i gminy, powinszowania zostały przekazane wszystkim Seniorów z naszego miasta i gminy. Można je odebrać za pośrednictwem telewizji internetowej Krasnobrodzkie ABC. W Dniu Święta Babci Dziadka młodzież pragnie podkreślić, jak cenna jest mądrość i życiowe doświadczenie osób starszych.

Mottem koncertu wolontariuszy są słowa Wielkiego Polaka, który podkreślał, że:”… osoby starsze ułatwiają zdanie sobie sprawy z panującej hierarchii wartości ludzkich; ukazują ciągłość pokoleń i przedstawiają wzajemną zależność między ludźmi. Charyzmatem osób starszych jest przekraczanie barier między pokoleniami, zanim one zaistnieją. Wiele razy dzieci znajdują zrozumienie i miłość w oczach, słowach i pieszczotach osób starszych (Jan Paweł II, Familiaris consortio, 1981, nr 27).

Za pośrednictwem strony naszej szkoły również pragniemy złożyć życzenia

wszystkim Babciom i Dziadkom

p. Danuta Korzeniowska

Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
DZIEŃ BABCI I D...
DZIEŃ BABCI I D...
DZIEŃ BABCI I D...
DZIEŃ BABCI I D...
DZIEŃ BABCI I D...