Klasa 4 b wraz z wychowawcą i nauczycielem współorganizującym proces kształcenia rozpoczęła nowy rok szkolny od wyjścia integracyjnego.

Gry, zabawy, wspólne ognisko oraz piękna pogoda sprzyjały wzajemnemu poznaniu się. Celem rajdu była również realizacja projektu "Z klasa w terenie". Uczniowie kształtowali postawy badawcze wobec otaczającego świata przyrody oraz poznawali walory krajobrazu najbliższej okolicy. Uczniowie wracali zmęczeni, ale za to zadowoleni ze wspaniałymi wspomnieniami. Serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc rodziców w przygotowaniu ogniska.

Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...
Integracja klas...