12 października odbył się w naszej szkole Turniej piłki plażowej. Pomysłodawcą i sponsorem Turnieju był Krasnobrodzki Dom Kultury oraz Stowarzyszenie „Do źródeł”, a zorganizowali go nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Krasnobrodzie. W rozgrywkach wzięło łącznie 16 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

 W dniach 14-16 września uczniowie klas siódmych wzięli udział w wycieczce, która miała na celu zintegrować uczniów obu klas. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy najpiękniejsze zabytki Krakowa m.in. Wawel, Bazylikę Mariacką, Sukiennice, Trakt Królewski. Drugiego dnia postawiliśmy na turystykę pieszą.

Dnia 10 czerwca 2021 roku w zajeździe "Kalinka" odbył się Bal Ósmoklasisty.  Po 8 latach nauki w szkole podstawowej, ósmoklasiści mieli świetną okazję do zabawy na swoim pierwszym w życiu balu. Uroczystość rozpoczęła się od licznych podziękowań. Głos zabierali uczniowie, rodzice, dyrekcja i wychowawcy.

 Uczniowie klas IV a i IV b 18.06.2021r. pojechali na wycieczkę do Chełma. Zwiedzanie miasta rozpoczęli od kopalni kredy. Miejsce  jest  znane z tego, że pojawia się tam słynny duch Bieluch. Prawie wszyscy oczekiwali na to spotkanie z wielkim niepokojem. Czekali, wypatrywali, wołali i … niestety nie pojawił się postrach kopalni. Mimo wszystko było sporo emocji w poznawaniu historii miasta pod ziemią.

Tym razem uczniowie naszej szkoły podczas nauki zdalnej tworzyli hafty matematyczne.