9 maja Zespół Nauczycieli Języków Obcych zorganizował Dzień Języków Obcych i w ten dzień działo się naprawdę sporo. Uczeń klasy IIIa, Patryk Gontarz, przygotował stoisko i prezentację na temat kraju, w którym się urodził - Irlandii.

Drużyna ZS w Krasnobrodzie zajęła I miejsce w finale powiatowym turnieju piłki nożnej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii U-12 chłopców, który odbył się 28.04.2022 w Starym Zamościu. Życzymy powodzenie w finale wojewódzkim w Międzyrzecu Podlaskim.🥇

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Obchody Szkolnego Dnia Zdrowia zorganizowali uczniowie klas: 2liceum, 4b i 7a pod opieką nauczycieli biologii i przyrody. Występując w roli lekarzy specjalistów: kardiologów, diabetologów, okulistów, fizjoterapeutów i dietetyków zaprezentowali najczęstsze choroby cywilizacyjne - cukrzycę typu 2, choroby układy krążenia, wady układu ruchu, otyłość oraz krótkowzroczność.

 Nasza szkoła włączyła się w obchody czytania tolkienowskich dzieł. Od rana pachniało pysznościami przyrządzanymi przez klasę VI b, która przygotowała smakowitą biesiadę u Hobbita. Towarzyszyły jej gry, zagadki, zabawy i wiele ciekawostek ze Świata Śródziemia zarówno w języku polskim jak i angielskim.