Odpowiedź na to pytanie znają uczniowie kl. II a i II b. Od października w kl. II realizowany był projekt edukacyjny „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?” Został wybrany z wielu propozycji Uniwersytetu Dzieci w Klasie.

Uczniowie klasy III-ej uczestniczyli w realizacji projektu edukacyjnego, który był oferowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Głównym celem projektu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów. Poza tym uczniowie mieli okazję  do wykazania się własną kreatywnością z wykorzystaniem gier logicznych, łamigłówek i zadań matematycznych.

Rozwijanie kompetencji przyrodniczych jest jedną z podstawowych rekomendacji założonych do realizacji na ten rok szkolny. Dlatego też, w tym obszarze chciałam rozwijać zainteresowania i ciekawość moich uczniów. Wybór padł na projekt"Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?" oferowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

  W ramach programu edukacyjnego uczniowie klas I- III uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

W tych trudnych czasach Mikołaj jednak zawitał do uczniów klasy 3 b. Dziewczynki, które uczestniczą w nauce zdalnej na terenie szkoły, przyjęły go bardzo radośnie. Nasz gość nie mógł z nami zostać na dłużej, bo spieszył się do innych dzieci, ale dla pozostałych- nieobecnych uczniów zostawił prezenty.