Dnia 5 października 2021r. uczniowie klasy II b wyjechali do Zamościa do CKF Stylowy. Obejrzeli film pt. „Mała Wielka Stopa” 2, który dostarczył im niesamowitych przeżyć. Celem wyjazdu była integracja grupy i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

W roku szkolnym 2021/2022 nauczyciele współorganizujący proces kształcenia w ramach zajęć rewalidacyjnych będą realizować Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”. Wszystkim rodzicom i wychowawcom zależy na tym, aby wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi, samodzielnych i twórczych.Wprowadzenie dzieci w świat wartości moralnych, jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia.

 Miło nam poinformować, że uczennice z naszej klasy: Maja Momot i Amelia Gontarz uczestniczyły w I Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Powietrzu, który odbył się w dniach 18-19 września 2021r. w Poznaniu. Dziewczynki wykonywały „Akrobatykę powietrzną na szarfie”. Odniosły sukces! W swojej kategorii wiekowej (8-9 lat) Maja zajęła II miejsce, a Amelia - V miejsce. Obie dziewczynki trenują Klubie Sportowym „Erka” Zamość. Gratulujemy!

30 września obchodziliśmy w kl. I-III Dzień Chłopaka. Uroczystości klasowe były okazją do integracji poszczególnych grup, pozwoliły zbudować atmosferę życzliwości, wywołały wiele radości i uśmiechów.

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas 1 a i 1 b brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. W ramach Programu realizowane były cztery lekcje dotyczące bezpieczeństwa: