Drodzy Uczniowie, w związku ze zbliżającym się
Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego
przypadającym 21 lutego, pragniemy Was zachęcić do wzięcia udziału w konkursach.

Pierwszy z nich- na memy promujące piękno ojczystego języka i poprawną polszczyznę. Wierzymy, że zarówno Wasza wyobraźnia, jak i wrodzona inteligencja czy spostrzegawczość podsuną Wam ciekawe pomysły. Memy możecie zrobić np. w Paincie czy w Gimpie.
Drugi- to nagranie filmiku, gdy czytacie krótki wybrany fragm. swojej ulubionej książki (postarajcie się o właściwą dykcję, intonację; zadbajcie o scenografię, pomyślcie o kostiumie nawiązującym do treści książki czy podkładzie muzycznym). Na przesłanie prac czekamy do 21 lutego.
Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy na Waszą inwencję twórczą
Wasi poloniści