Czas świąteczny dobiega końca, ale chcemy by aura świątecznej atmosfery, radosnych pełnych życzliwości chwil, zapach choinki i pierników trwał nadal.

Publikujemy zatem wyniki konkursu mikołajkowego “Wierszykolandia z Mikołajem” ;)

Konkurs „Wierszykolandia z Mikołajem” trwał w dniach od 6 do 16 grudnia 2019 r. Mogła w nim wziąć udział cała społeczność naszego Zespołu Szkół w Krasnobrodzie. Mikołaj z przyjemnością czytał wszystkie nadchodzące, samodzielnie napisane wiersze, a było ich aż 34.

W kategorii Przedszkole, I nagrodę otrzymała grupa „Pszczółki” wraz z p. Edytą Smoląg i p. Justyną Kwaśniewską.

W kategorii Klasy I – IV, I nagrodę otrzymała Aleksandra Tabała za wiersz pt. „Święta”, II nagrodę otrzymał Maciej Nowosielecki za wiersz pt. „Jezusek”, III nagrodę – Amelia Smyk za wiersz pt. „Pod choinką” oraz drugą III nagrodę otrzymała Jagoda Skiba za wiersz pt. „Choinka”. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały Magdalena Kozdra za wiersz pt. „Choinka”, Emilia Kwaśniewska za wiersz pt.„Wiersz o Św. Mikołaju”, Anna Piela za wiersz pt. „Mikołaj ma moc” oraz Martyna Tytuła za wiersz pt. „Święty Mikołaj”.

W kategorii Klasy V-VIII, I nagrodę otrzymała Natalia Piszczek za wiersz pt. „Mikołaj nie na topie”, II nagroda trafiła do Agnieszki Kostrubiec za wiersz pt. „Magia Świąt”, III nagrodę otrzymała Wiktoria Zub za wiersz pt. „Wigilijny czas”. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała klasa VI c z p. Magdaleną Antoniak za wiersz pt. „Mikołaju, drogi nasz”.

W kategorii Dorośli I nagrodę otrzymał Mateusz Przygon za wiersz pt. „Idealne”. Wyróżnienia przyznano p. Alinie Pieli za wiersz pt. „Mikołaj” oraz p. Marzenie Teterycz za wiersz pt. „Oh, Santa”.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom konkursu: Kalinie Kostrubiec, Aleksandrze Bieli, Nikoli Banaszuk, Julii Bukała, Agnieszce Umińskiej, Kornelii Pryciuk, Błażejowi Krzeszowskiemu, Kindze Piskor, Milenie Chmielewskiej, Szymonowi Pióro, Franciszkowi Sachajko, Łukaszowi Pasiecznemu, Mai Bukała, Karolinie Piszczek, Faustynie Skibie, Patrykowi Pryciukowi, Annie Szczerbie.

Dzięki życzliwości wielu dobrych ludzi wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podarunki i dyplomy. Sponsorami nagród rzeczowych był sklep i pracownia artystyczna „W Ramach Sztuki” z Zamościa, Roztoczańska Spółdzielnia Socjalna „Warto” z Krasnobrodu, P.H.U. EGER Księgarnia – kawiarnia im. B. Leśmiana z Zamościa oraz anonimowy darczyńca.

Przesyłamy ogromne wyrazy szacunku i podziękowania naszym darczyńcom oraz gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

Małgorzata Lipczewska-Litwińczuk

Marzanna Tarłowska

FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...
FINAŁ „WIERSZYK...