Dnia 26 listopada nasza szkoła wybrała się na wycieczkę do Lublina.

O 8:00 bezpiecznie i powoli wyruszyliśmy ze szkolnej zatoczki autobusowej. W autokarze byliśmy pełni energii i roześmiani, bo w końcu nikt tak nie poprawi humoru, jak dzieci.

Około godziny 11:30 dojechaliśmy do Lublina i pojechaliśmy prosto do parku trampolin, w którym było bardzo skocznie i energicznie. Po dwóch godzinach męczącej zabawy pojechaliśmy na kolejną atrakcję naszej wycieczki, czyli na kręgle. Tam każdy robił to co chciał m.in.: graliśmy w kręgle, w bilard i bawiliśmy się w sali zabaw.

Następny cel to obiad. Może być coś lepszego niż McDonald's? Pojechaliśmy do Vivo, które znajduje się na początku Lublina. Tam spędziliśmy godzinę na jedzeniu i zakupach robionych  we własnym zakresie.

Zmęczeni, lecz zadowoleni z wycieczki, wróciliśmy do domu o godzinie 18:30. Oczywiście warto wspomnieć o wspaniałych opiekunach, którzy bardzo o nas dbali. Wycieczka bardzo nam się podobała i czekamy na kolejną.

Autor: Dominika Surmacz 7B

Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...
Wycieczka do Lu...