W dniu 20 maja świętujemy „Dzień pszczoły”. Z tej okazji przedszkolaki udały się na wycieczkę do pasieki Pana Andrzeja Czapli. Na miejscu pszczelarz opowiedział dzieciom o życiu pszczół, ich pracy i ogromnej roli w środowisku.

Przedszkolaki z gr. I po raz kolejny przystąpiły do realizacji innowacji pedagogicznej "Zabawa sztuką" i wykonały pracę pt. "Maki"- malowanie grawitacyjne. Tym razem wykonanie zadania musiało zostać podzielone na etapy. Na początku dzieci malowały łodygi roślin i kolorowały "płatki"- papierowe foremki na muffinki.

Etno Roztocze to naturalny Ogród Zabaw dla dzieci i Pracownia Radosnej Twórczości w malowniczej wsi obok Zwierzyńca na Roztoczu.

W dniu 18.05.22r. dzieci z grupy „Biedronki” odwiedziły Urząd Miejski w Krasnobrodzie. Przedszkolaki serdecznie powitał i oprowadził po urzędzie Burmistrz Krasnobrodu, pan Kazimierz Misztal.

Z wizytą do naszego przedszkola zawitała Pani Fryzjerka – mama Hani. Pani Sylwia przyniosła na spotkanie całą torbę ciekawych rzeczy, których używa na co dzień w swojej pracy. Dzieci z dużym zaciekawieniem poznawały, do czego dany przedmiot służy.