Z ogromną radością informujemy, że współpraca naszej szkoły z Fundacją Świętego Mikołaja jest bardzo owocna. W bieżącym roku szkolnym jeden z uczniów liceum otrzymuje stypendium Św. Mikołaja, które aktualnie wynosi 200 zł na miesiąc i pięciu uczniów naszej szkoły otrzymało laptopy firmy Dell w prezencie od Fundacji-do zdalnej nauki.

W dniu 17.02.2020 uczniowie z wolontariatu czytelniczego "Rozczytani" po raz kolejny udali się z wizytą do przedszkola, na zaproszenie pań nauczycielek: A. Piwko, E. Smoląg, J. Kwaśniewskiej, które realizują innowację pedagogiczną "Podróże ze smakiem".

Rocznice związane z Ojcem Świętym - św. Janem Pawłem II upamiętnili uczniowie z wolontariatu czytelniczego "Rozczytani" przygotowując wystawki albumów, gazetki, tablice informacyjne.

Uczennica z wolontariatu czytelniczego „Rozczytani" Agnieszka Umińska kl V B odwiedziła przedszkolaków z grupy „Pszczółki". Wspólne zabawy i czytanie książeczki „Wiktor i Święty Mikołaj" wprowadziło wszystkich w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Odbyły się dwie akcje zbierania pieniędzy dla potrzebujących.