11 marca 2022 roku uczniowie klas VII i VIII b oraz VIII c obejrzeli w pięknie odremontowanej sali Zamojskiego Domu Kultury spektakl „Dziady. Część II” – inscenizację dramatu Adama Mickiewicza w wykonaniu zespołu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

16 października 2021 roku mija 43 rocznica wyboru metropolity krakowskiego Karola Wojtyły na papieża. Szkoła w Krasnobrodzie wybrała Jana Pawła II na swojego patrona 21 lat temu i od tego czasu uroczystości patronalne rozpoczynały się nieco wcześniej, a tradycja tych obchodów trwa do dziś.

Uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wycieczce do Krakowa, Zakopanego, Wadowic i Wieliczki. Program był bardzo bogaty dzięki dofinasowaniu w ramach Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.
 

8 października nasi szóstoklasiści odwiedzili fantastyczne miejsce na naszym pięknym Roztoczu – wioskę przygody FRAJDA w miejscowości Bliżów.

5 grudnia uczniowie 2 i 3 klasy Liceum wspólnie z panią psycholog i pedagog wybrali się do Sądu Rejonowego w Krasnymstawie, gdzie uczestniczyli w rozprawie sądowej w charakterze publiczności oraz poznali rolę i zadania sędziego, prokuratora i adwokata.