W dniu 10.11.2023 uczniowie klas III a, IIIb, IIIc oraz kilka osób z V a, V c i VI b Zespołu Szkół w Krasnobrodzie udali się na całodniową wycieczkę do Sandomierza i Nowej Dęby. Pierwszym punktem tej wycieczki Sandomierz. Odwiedziliśmy zamek królewski, gdzie odbyła się lekcja muzealna.

Uczniowie kl. III b z dumą prezentują swoje prace wykonane w ramach projektu „Ojczyzna na wyciągnięcie ręki”. Wykonywali plakaty prezentujące nasz Krasnobród.

W pierwszych dniach listopada uczniowie klas I-III odwiedzali pobliski cmentarz oddając hołd poległym w obronie Ojczyzny. Społeczność szkolna otacza troską Miejsca Pamięci Narodowej.

 Na przełomie października i listopada uczniowie klasy II b realizowali projekt edukacyjny, który miał na celu promocję zdrowego stylu życia. Rozpoczęliśmy od gromadzenia darów jesieni w postaci owoców i warzyw w kąciku przyrodniczym.

17 października pojawili się w naszej szkole aktorzy z agencji artystycznej "ART-KONCEPT". Uczniowie z klas I-III oraz zerówek obejrzeli przedstawienie teatralne pt. ,,Przygody Koziołka Matołka" oparte na motywach książki Kornela Makuszyńskiego.