W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas 1 a i 1 b brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. W ramach Programu realizowane były cztery lekcje dotyczące bezpieczeństwa:

11czerwca 2021r. uczniowie klasy III „ a” wraz z wychowawczynią wybrali się na rajd pieszy po pięknych zakątkach Krasnobrodu. Uczniowie podziwiali piękno przyrody, poznając przy okazji nowe gatunki roślin.

 „Dzień Dziecka” w naszej klasie przebiegł w miłej atmosferze. Uczniowie – wraz z wychowawczynią – spotkali się na poczęstunku, który był okazją do spontanicznej konwersacji w grupie rówieśniczej. W tym roku uczniowie bardziej niż zwykle docenili możliwość przebywania wśród kolegów i koleżanek.

9 czerwca klasa III b miała okazję być w NIEZWYKŁYM miejscu. Poznaliśmy nasz region za pomocą wszystkich zmysłów. Tworzyliśmy własną muzykę, którą przesyłaliśmy na swoją pocztę elektroniczną (nawiasem mówiąc dzieci i nowinki techniczne= wielka zabawa, frajda i zero stresu, że coś nie wyjdzie). Zobaczyliśmy świat oczami wilka, rysia, ważki, węża, głaskaliśmy wirtualne zwierzęta, które do nas podchodziły- przeżycia niezapomniane.

Tradycyjnie już gościliśmy na posesji państwa Anny i Piotra Margolów. Pieczone kiełbaski zawsze smakują tu wybornie, a zapewnione atrakcje nie pozwalają dzieciom się nudzić.