W tych trudnych czasach Mikołaj jednak zawitał do uczniów klasy 3 b. Dziewczynki, które uczestniczą w nauce zdalnej na terenie szkoły, przyjęły go bardzo radośnie. Nasz gość nie mógł z nami zostać na dłużej, bo spieszył się do innych dzieci, ale dla pozostałych- nieobecnych uczniów zostawił prezenty.

 

6 października br. uczniowie klasy III b po raz kolejny wybrali się do państwa Margolów na ognisko. Gospodarze, jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Ognisko już płonęło a prowiant był przygotowany. Będąc tyle razy na tym podwórku, czuliśmy się trochę jak u siebie.

Matematyka to nauka, która ma ogromny wpływ na funkcjonowanie człowieka we współczesnym świecie. To dziedzina wiedzy, której znaczenie wciąż rośnie. Wiele zawodów powiązanych jest ściśle z matematyką.

Poniedziałek, 5 października, to dzień, który uczniowie klasy IIIa zapamiętają na długo. Tego dnia bowiem uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym przy grillu. Pogoda dopisywała, jesienne słońce przygrzewało, a dookoła rozchodził się zapach przepysznej, pieczonej kiełbaski…