9 maja 2022r. w naszej szkole odbył się po raz pierwszy konkurs „Dyktando matematyczne”. Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych. Celem konkursu było połączenie wiedzy matematycznej ze znajomością zasad ortografii.

 Dnia 9 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Lektury Szkolnej. Klasy rocznikowo starsze przedstawiały swoje lektury o rok młodszym kolegom, zachęcając ich atrakcyjnymi prezentacjami, lapbookami a nawet quizami do sięgnięcia po poszczególne pozycje książkowe w przyszłym roku szkolnym.

 Czwartoklasiści szaleli w podczas wycieczki. Dnia 7 czerwca pojechaliśmy pod opieką swych wychowawców do Laser Factory -Centrum rozrywki w Zamościu, gdzie świetnie się bawiliśmy. Paintball laserowy to rozrywka zarówno dla małych i dużych! Co wszyscy potwierdzą!

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas czwartych przystąpili do szóstej edycji ogólnopolskiego programu „Bieg po zdrowie”. Jest to program antytytoniowej edukacji zdrowotnej, który opracowany został przez Główny Inspektorat Sanitarny.

 6-8 czerwca odbyła się wycieczka na Pomorze. W wyjeździe wzięli udział uczniowie klas VII i VIII. Zaczęliśmy od Gdańska i oczywiście fontanny Neptuna, następnie Starówka, Złota Brama, Dwór Artusa, Długi Targ, Kościół Mariacki, Pomnik Stoczniowców oraz Westerplatte.