Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

„Bezpieczne ferie zimowe” tak zatytułowany był apel, który 10 stycznia przedstawiła w naszej szkole klasa Va. Celem apelu było przekazanie najważniejszych przestróg, jak bezpiecznie i fajnie spędzić ferie zimowe.

Czytaj więcej...

Dnia 11 grudnia 2019 r. uczniowie klas VII b oraz VIII a i b udali się do Zamościa na spektakl teatralny pt. ,,Kamienie na szaniec” w wykonaniu młodych aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Czytaj więcej...

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyły się warsztaty teatralne z Witalijem Liubotą - pedagogiem specjalnym, reżyserem i kierownikiem artystycznym Integracyjnego Teatru Studio „Parostki”, wykładowcą warsztatów aktorskich i reżyserii w Kijowskiej Akademii Sztuk Pięknych, członkiem jury na festiwalach teatralnych w Polsce, Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie. Witalij  Liubota jest także członkiem Krajowego Związku Pracowników Teatralnych Ukrainy.

Czytaj więcej...

W dniu 05.12 2019 klasa V b obchodziła klasowe Mikołajki w Zamościu. Zwiedzaliśmy Starówkę podziwiając kamieniczki zimą oraz instalację świąteczną na placu przy Ratuszu.

Czytaj więcej...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie