10 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami  byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół, a Dyrekcja wsparła dobrym słowem i słodkimi upominkami dla wszystkich uczestników turnieju.

Uczniowie kl.4a i 4b od 1.10.2021r. biorą udział w innowacji „Tabliczka mnożenia podstawą liczenia”. Opiera się ona na realizacji nauki poprzez zabawę, gry dydaktyczne i działania za pomocą praktycznych ćwiczeń.

 Dnia 25 listopada 2021r. pojechaliśmy do Lublina aby aktywnie spędzić czas w „Strefie Wysokich Lotów”. Po niezbędnej rozgrzewce rozpoczęliśmy wspaniałą zabawę na trampolinach.

15 listopada w Zamojskim Domu Kultury odbył się już po raz 25 Jesienny Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę i gminę reprezentowały dwie uczennice: Tosia Działa z klasy IV b oraz Hania Maruszak z klasy VI b.Dziewczęta miały okazję zmierzyć się z najlepszymi z najlepszych. Poziom okazał się bardzo wysoki, co kilkukrotnie podkreślało jury.  Należało nie tylko zaprezentować swoje recytatorskie umiejętności, ale również, jak głosiło hasło tegorocznej edycji konkursu, rozśmieszyć publiczność, a przede wszystkim- jury.