Po bardzo długiej przerwie wywołanej pandemią do szkół powrócił Wojewódzki Kunkurs Języka Angielskiego Clickonmaniac, którego Patronem Honorowym jest Prezydent Miasta Zamość. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w tym konkursie z wieloma sukcesami. Nie było inaczej w tym roku.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie pt. „Życie ptaków w Zwierzynieckich Lasach”, którego organizatorem było Nadleśnictwo Zwierzyniec. Konkurs przebiegał w dwóch etapach – szkolnym i powiatowym.

22 listopada klasa 7 b odbyła niecodzienną wyprawę do znanego nam wszystkim pobliskiego miasta Zamościa. Chociaż miasto jest wszystkim znane, to jednak niewielu naszych uczniów wie jak wielkie tajemnice kryje.

Uczniowie klasy IV sportowej kolejny raz mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pływackich na tomaszowskim basenie. Tym razem w ramach integracji pojechali wspólnie z klasą V B. Zwieńczeniem dobrej zabawy na basenie było udanie się na posiłek – apetyty dopisywały.

„Poznaj moją rodzinę- moje korzenie, nasze kolekcje, rodzinne pamiątki”- to hasło kolejnego zadania, które wykonali uczniowie klas 4 realizując innowację „Z rodziną po ścieżkach wartości”.