Uczniowie klasy IV B zrealizowali pierwszy moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Emocja". Na godzinie wychowawczej mieli za zadanie pokazać graficznie kreatywność. Wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi. Stwierdzili, że kreatywność zaczyna się w naszej głowie i każdy z nas ją inaczej interpretuje. Tak jak tęcza ma wiele kolorów, tak my widzimy świat w różnych barwach i to połączenie naszych indywidualności daje wspaniałe efekty. To dopiero początek naszej przygody z projektem i mamy nadzieję, że kolejne moduły będą równie inspirujące dla uczniów.

Dnia 5 marca 2020 roku uczniowie klas VIII oraz I i II liceum z inicjatywy nauczycielki historii pani Małgorzaty Sawulskiej odwiedzili niemiecki obóz zagłady w Bełżcu w ramach Europejskiego Dnia Pamięci o Sprawiedliwych.

Rodzice uczniów klasy VB aktywnie zaangażowali się w obchody Dnia Kobiet w klasie . Grupa rodziców własnoręcznie wykonała ozdobne wieszaki dla wszystkich dziewczynek w klasie oraz wychowawcy jako upominek w Dniu Kobiet.