Dzień Życzliwości to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. W naszej szkole był to dzień pełen uśmiechów, miłych gestów i pozytywnych emocji.

16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach promujących ten dzień.

🍍🍎🍐W ramach działań ogólnopolskiego projektu
"Z pętelką po zdrowie" został zorganizowany w naszej szkole kiermasz owocowo - warzywny. Celem akcji było uświadomienie uczniom, że zdrowa dieta wcale nie sprowadza się do jedzenia tylko i wyłącznie warzyw i owoców, ale również przy udziale odpowiednich składników można skonsumować coś zarówno pożywnego jak i smacznego.

#Szkoladohymnu
#Szkoladohymnu
#Szkoladohymnu
#Szkoladohymnu

9 września 2023 roku o godz. 15.00 na Placu M. Siekluckiego w Krasnobrodzie odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania. Wzięli w nim udział pracownicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnobrodzie, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Krasnobrodzie, Pan Radosław Cios – Mairot - Przewodniczący Rady Miasta, Pani Katarzyna Lipska z Centrum Informacji Turystycznej oraz Pan Andrzej Gontarz – wokalista zespołu Krasnobrodzki Gospel oraz rodzic uczennic ZS w Krasnobrodzie. Scenariusz przygotował Pan Paweł Murdzek, nauczyciel ZS w Krasnobrodzie, który prowadził imprezę. Dekorację przygotowały: Pani Halina Gontarz oraz Pani Marzena Kuniec - nauczycielki ZS w Krasnobrodzie.